Kurumsal Web ( İnternet ) Siteleri

1kurumsal  Amacı ürün tanıtımından ziyede Marka ve Firmanın ön planda olduğu, firmanın bulunduğu sektör, faaliyet alanı, ve kurumsal kimliği ile örtüşen, müşterilerinin beklentilerine en hızlı ve doğru erişimi sağlayan, yine firmanın misyon ve vizyonunu yansıtan tasarımlarla hazırlanan, Kolay içerik yönetim sistemi ile müşterilerin rahatlıkla güncelleme yapabileceği ( Resim değiştirme, metin değiştirme, yerleşim değiştirme, menü başlığı ekleyebilme yada çıkarabilme v.s ), google arama motorları ile uyumlu çalışacak seo optimizasyonu ve arama motorlarının algoritmalarına uygun internet siteleridir.

 

E-Ticaret Siteleri ( Online Alışveriş Siteleri )

Ürün satış odaklı sitelerdir. E-Ticaret yazılımı ile entegre çalışan SSL güvenlik sertifikası tanımlı olan müşterilerin online olarak alışveriş yapabildikleri sistemlerdir. Firmaların resim, açıklama, fiyat gibi tüm detaylarıyla kaydettikleri ürünlerin web sitesini ziyeret eden müşterilerin seçerek istedikleri adette satın alabildikleri ve firmaların Bankalardan temin ettikleri sanal pos hesaplarına Kredi Kartı, Havale, Eft, Kapıda Ödeme  gibi yöntemlerle alışverişlerinin ödemesini  gerçekleştirebildikleri sistemlerdir.

 

 

Organizasyon ve Tanıtım Siteleri

Konser, Film, Dizi, Fuar, Şenlik v.b organizasyonların duyuru ve tanıtımını hedefleyen organizasyon hakkında yer zaman ve içerik bilgisinin ilan edildiği katılımcı ve sponsorların tanıtıldığı sitelerdir. Daha çok geçici olup organizasyon sonrası kullanılmayan kapatılan web siteleridir.