*Kampanyalarımız ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Bülten'e kayıt ol.

Markanızı Profesyonel ellere teslim edin.

Kurumsal Kimlik &
Web Yazılım Hizmetleri

 

Markanızın bilinilirliğini artırmak ve müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri doğru yansıtabilmek adına konusunda uzman kadromuzla sizlere kusursuz işler hazırlıyoruz. ANS Teknoloji Hizmetleri Yazılım ve Tasarım ekibiyle bir çok Profesyonel işe imzasıı atmış sektörün lider ve güvenilir firmaları arasında hakettiği yeri almıştır.

Web (İnternet) Sitesi, Kurumsal Kimlik Çalışması, Logo Tasarımı, Katalog Tasarımı ve Bilişim Danışmanlığı konularında faaliyet gösteren ANS Teknoloji Hizmetleri aynı zamanda Grup Şirketleri bünyesinde yer alan THS Yazılım ile Ticari ve sektörel yazılımlar konusunda ve yine Grup şirketleri bünyesinde yer alan ICT Trend Academy ile de eğitim sektöründe müşterilerine güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Projelendirme

Projelendirme

Konusunda uzman ekibimizle Firmanızın gereksinimlerini çağın gerekliliklerine göre belirleyerek projelendiriyoruz.
Tasarım

Tasarım

Tüm tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel ellerde bir sanat eseri edasıyla yeniden yapılandırıyoruz.
Yazılım

Yazılım

Kurumunuzun tüm yazılım ihtiyaçlarını sektörde marka olmuş Mühendis ve Programcı kadromuzla baştan yazıyoruz.

2016 verilerine göre Dünyada %24 daha artış gösteren internet kullanıcısıyla birlikte değişen ticaret anlayışı artık tüm firmaları internet ortamında bulunmaya mahkum bırakmaktadır. Firmalar için daha düşük maliyetlerle daha fazla müşteriye erişim imkanı sağlayan internet ortamı, aynı zamanda kullanıcı açısından da her yerden erişim sağlanılabilmesi ve daha şeffaf bir ticaret anlayışı ile tercih sebebi olmaktadır.
ANS Teknoloji Hizmetleri olarak internet ortamında yapılandırılacak olan Web ( internet ) sitenizi tüm müşterilerin doğru ürün ve bilgiye; hızlı ve kolay erişimini sağlayacak, ferah ve hoş vakit geçirebileceği bir mağaza ortamı gözüyle bakarak yapılandırır. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlayabilecek tüm teknolojik kolaylıkları sistem içerisine entegre ederek sizler için keyifli bir işyeri ortamı hazırlar.

SEO Optimizasyon

Güncel Algoritmalarla Web sitenizin arama motorlarında üst basamaklarda görünmesini sağlayarak daha fazla ve reel ziyaretçiye erişiminizi sağlıyoruz.

Google Adwords

Google Adwords hesaplarınızı profesyonel kadromuza emanet edin daha az bütçeyle daha fazla kullanıcıya erişin.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza konusunda uzman kadromuzla biz yönetelim siz daha fazla müşteri ve zaman kazanın.

Mobil Uygulama Yazılımları

Ürün ve hizmetleriniz için Android ve IOS uygulamalarına mı ihtiyacınız var? Kalıcı ve stetik bir Mobil uygulama için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ağ Kurulum Hizmetleri

İş Yerlerinizdeki ağlarınızı tecrübeli ekibimizle yapılandırarak sizlere daha hızlı ve güvenli veri paylaşım ortamları hazırlıyoruz.

Bilişim Danışmanlığı

İnternet dünyasındaki tüm gereksinimleriniz için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Yenişehir Mah. Millet Cad. Sümbül Sok.
No:6 Sweet Life Center B-9 Kurtköy
Pendik / İSTANBUL

info@ansteknoloji.com
+90 216 684 0 333